WYBIERZ POZYCJE
Social media
Dane kontaktowe
Adres

33-100 Tarnów; ul. Szujskiego 66

Email

bok@omoto.pl

Telefon

+48 791 368 601

omoto.mobi - Aplikacja mobilna

Czym jest Omoto.mobi?

Aplikacja mobilna to przede wszystkim duży krok w kierunku maksymalizacji wydajności wprowadzania produktów do oferty. Jest odrębną częścią, na której można pracować równolegle z aplikacją omoto.pro. Wersja mobilna, w ramach jednej licencji, jest traktowana jako kolejne stanowisko pracownika. Została przygotowana z myślą o niskich kosztach wprowadzenia sprzętu do użytkowania w firmie. Oparta o system Android 4.x współpracuje z prawie wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Najważniejsze cechy aplikacji:

  • praca w środowisku android 4.x
  • możliwość pracy z połączeniem WiFi, 3G, LTE a także w trybie offline
  • automatyczna synchronizacja danych części, zdjęć, parametrów
  • lokalizowanie części, oznaczanie na planie magazynu
  • skanowanie kodów QR, jako część systemu etykietowania

Co zyskujesz używając Omoto.mobi ?

  • błyskawiczne wprowadzanie części z placu lub magazynu
  • wygodne i intuicyjne umieszczanie zdjęć bezpośrednio z aparatu tabletu
  • aktualna oferta części zawsze w zasięgu ręki
  • kilkukrotne zwiększenie wydajności pracowników
  • dostęp do ciągłych aktualizacji i upelszeń oprogramowania

Moduły omoto.mobi

Ta część aplikacji pozwala Ci na dostęp do wszystkich produktów Twojej firmy. Możesz dodawać części, robić zdjęcia, uzupełniać treść, szukać części, sprawdzać wszelkie dane.

Na podstawie odczytu kodu QR możesz szybko wyświetlić informacje o danej części. Skanowanie kodów jest częścią systemu etykietowania produktów. Kody QR generowane są przy pomocy aplikacji Omoto.pro.

Aktualnie opracowywany moduł, będzie służył do szybkiego wprowadzenia cześci przyjętego samochodu. Dzięki niemu w kilka minut będziesz mógł wprowadzić wszystkie ważne elementy samochodu do oferty.

Przykładowe zrzuty ekranów

Modułowość

Ciągły rozwój platformy wpływa na ciągłą rozbudowę aplikacji mobilnej o nowe moduły. Które znacznie rozszerzają możliwości oprogramowania.

Moduł magazynu

Błyskawiczny dostęp do atkualnej oferty, najszybszy proces wprowadzania produktów z magazynu na rynku! Wygoda, mobilność, swoboda i nowoczesność.

Dodawaj i edytuj

Z poziomu aplikacji, możesz szybko wprowadzić dodatkowe zdjęcia produktów. Uaktualnić nazwę, ceny, ilość, parametry dodatkowe i inne.

Chciałbyś wypróbować nasze oprogramowanie? Zamów wersję testową!

Najważniejsze rozwiązania

Środowisko pracy

System został przygotowany do pracy w środowisku Microsoft Windows od wersji Windows XP. System nie wymaga do pracy frameworka .NET, nie jest wymagane posiadanie własnego serwera ani dodatkowego oprogramowania wspomagającego.

Modułowość

Posiadamy szeroki wachlarz dostępnych modułów, które rozszerzają funkcjonalność aplikacji. Proponujemy indywidualny dobór modułów do potrzeb klienta. Jeżeli dostrzegasz braki w naszym oprogramowaniu - pisz do nas śmiało.

Synchronizacja

Złożoność oprogramowania zapewnia całkowitą synchronizację danych. Od teraz nie musisz przejmować się tworzeniem kopii zapasowych.


Pomoc techniczna

Naszym wszystkim klientom zapewniamy pomoc techniczną w kilku wariantach uzależnionych od powstałych problemów. Problemy rozwiązujemy drogą telefoniczną, mailową oraz gdyby zaistniała potrzeba oddelegowujemy naszego pracownika do siedziby klienta.

Zawsze aktualna oferta

Dzięki aplikacji desktopowej Twoja oferta będzie dostępna online w trybie rzeczywistym. Wszystkie produkty, na które wyrazisz zgodę zostaną automatycznie i bezpłatnie eksportowane do serwisu omoto.pl

Lokalni użytkownicy

System umożliwia spersonalizowanie zarządzania aplikacją, stworzenie odrębnych kont dla pracowników. Każdemu pracownikowi możesz przydzielić odpowiednie moduły - możesz również jako administrator kontrolować efekty ich pracy.